Совет молодых ученых ХНУ » Семинары » Конституційні зміни: за чи проти?

Конституційні зміни: за чи проти?

Автор: Baudolino, дата публикации: 11 июля 2009. Просмотров: 693, комментариев: 0

14 липня 2009р. у приміщенні ХНУ ім. Каразіна пройде круглий стіл "Конституційні зміни: за чи проти?" організований за підтримки Управління у справах сім'ї та молоді Харківської обласної державної адміністрації та молодіжних громадських організацій Харківщини.

Круглий стіл проводить ХОМО ЦКХ "Молодіжна взаємодія" та інші громадські молодіжні організації за підтримки Управління у справах сім’ї та молоді Харківської обласної державної адміністрації.

Захід відбудеться 14 липня 2009 року з 12.30 до 17.00 у приміщенні ХНУ ім. Каразіна.

На круглий стіл запрошуються представники громадських молодіжних та студентських організацій, які бажають взяти участь в роботі заходу, виступити з доповіддю.

Під час круглого столу планується обговорення проекту конституції, який було подано Президентом України В.А. Ющенком, а також обговорення необхідності конституційних перетворень в Україні. Під час заходу буде представлено позицію громадських молодіжних організації Харківщини з поставлених питань.

Учасники круглого столу зможуть отримати збірку тез виступаючих.

Тих, хто бажає виступити з доповіддю на круглому столі, просимо надсилати тези доповідей та заповнену анкету з позначкою «доповідач» (у додатку ви знайдете анкету та вимоги до оформлення тезисів доповідей) до 12 липня включно на адресу: polina.av@gmail.com .

Учасникам круглого столу, що бажають брати участь тільки в обговоренні (без виступу) також необхідно надіслати анкету на вказану адресу з позначкою «учасник» до 12 липня 2009 року включно.

Регламент круглого столу:

- виступ експерта: 7-10 хв., запитання та відповіді до 5 хв.;

- виступ учасника круглого столу: 5-7 хв., запитання та відповіді до 3 хв;

- коментарі – до 3 хв. виступ.

З усіх питань з оргкомітетом заходу можна зв’язатися:

8-050-330-48-99 – Поліна Абакумова, координатор заходу
e-mail:
polina.av@gmail.com

Автор : Поліна Абакумова

Додатки : анкета ( application form[1].doc, 40 Kb ) 

 

Портал "Громадський простір" (http://www.civicua.org)


  • 0
 (голосов: 0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Новости по теме

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.