Консультанти

Автор: Baudolino, дата публикации: 15 ноября 2007. Просмотров: 705, комментариев: 1
Пропоную роботу / Україна

Міністерство освіти і науки України та Директорат програм розвитку освіти запрошує консультантів до співпраці у проекті “Рівний доступ до якісної освіти в Україні”.

Уряд України отримав від Світового Банку позику на чотири роки у розмірі
86 587 000 доларів США, призначену для фінансування заходів у рамках проекту “Рівний доступ до якісної освіти в Україні”. Проект спрямовано на покращення якості освітніх послуг, на підвищення рівня ефективності роботи освітньої системи України та модернізацію управління нею.

Частину коштів передбачено використати на оплату консультаційних послуг з проведення інформаційної кампанії в Україні впродовж 12 місяців, починаючи з другого кварталу 2008 року, що передбачає комунікаційні заходи, спрямовані на створення сприятливого інформаційного середовища для реформування системи освіти в цілому та впровадження проекту зокрема. Цю мету планується досягти шляхом проведення інформаційної кампанії у ЗМІ, що, насамперед, передбачає публікацію аналітичних матеріалів у національних та регіональних ЗМІ та створення тематичних теле- та радіопрограм, які транслюватимуться на національних та регіональних каналах радіо та телебачення. Кампанія у ЗМІ також включатиме проведення регулярних прес-конференцій та круглих столів з питань реформування освітньої системи України, діяльності Міністерства освіти та науки України, політики уряду в освітній галузі тощо.

Міністерство освіти і науки України та Директорат програм розвитку освіти запрошує консультантів повідомити про свою зацікавленість у наданні послуг. Зацікавлені консультаційні фірми повинні надати вичерпну інформацію щодо своєї кваліфікації (опис компанії, аналогічний досвід у наданні послуг, резюме персоналу, посвідчення, свідоцтва, сертифікати, що засвідчують рівень кваліфікації тощо).

Відбір консультантів здійснюватиметься відповідно до процедур Світового Банку, що викладені у Посібнику Світового Банку “Відбір та прийняття на роботу консультантів позичальниками Світового банку”, опублікованого у травні 2004 року („World Bank's Guidelines: Selection and Employment of Consultants by World Bank Borrowers, May 2004).

Консультанти, що бажають взяти участь у конкурсі, можуть отримати додаткову інформацію за вказаною нижче адресою у робочі дні з 10.00 до 17.00 за місцевим часом.

Останній термін подання пропозицій: 27 листопада 2007 року.

Пропозиції надсилати за адресою:
Міністерство освіти та науки України, Директорат програм розвитку освіти,
01135 Київ, бульвар Т.Г. Шевченка 27а, кім. 315
Телефон/ факс: (+380 44) 288 04 37
Мобільний: (+380 50) 331 24 69
Електронна пошта: kolesnyk@mon.gov.ua

Контактна особа: Колесник Артем Степанович,
Консультант зі зв’язків з громадськістю


Джерело : Міністерство освіти та науки України, Директорат програм розвитку освіти

Портал "Громадський простір" (http://www.civicua.org)

  • 85
 (голосов: 3)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Новости по теме

#1 (29 ноября 2007 05:04) Написал: Baudolino


Группа: Администратор
Регистрация: 25.09.2007
ICQ: 215666014
Ось мені цікаво, наш круглий стіл про специфіку української аспірантури підходить у якості консультаційного заходу? Як завершиться робота столу й ми узагальнимо результати, варто би надіслати їх до Міністерства. Консультантами нас не зроблять - питають же про послуги не науковців (це, мабуть, зайве) і не освітян (що там вони розуміють!).

Консультувати Міністерство освіти і науки України мають
Внимание! У вас нет прав для просмотра скрытого текста.
DataLife Engine 7.5
Заработок для вебмастеров

язва в душу нудно писать ноют пальцы
нелегкое дело все же писать Историю бросает в жар хотя на дворе зима и боязно и лампа выгорает
не помню кем сказано в скриптории холодно палец у меня ноет
Публикаций: 1415 | Комментариев: 123
   
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.