Совет молодых ученых ХНУ » Конкурсы » Конкурс молодих математиків в Україні

Конкурс молодих математиків в Україні

Автор: Baudolino, дата публикации: 5 декабря 2007. Просмотров: 816, комментариев: 0
Мета конкурсу — допомога молодим математикам, що займаються науковою роботою у себе на Батьківщині та стимулювання інтересу молоді до фундаментальних та прикладних наукових досліджень.


--------------------------------------------------------------------------------
Конкурс Наукового товариства ім. Шевченка в Америці та фундації "Україна-США" для молодих математиків в Україні при сприянні першого посла США в Україні дост. Романа Попадюка і Українського та Київського математичних товариств

Наукове товариство ім. Шевченка в Америці та фундація "Україна-США" оголошують конкурс на здобуття премії для молодих математиків України. Щорічно переможцю конкурсу присуджується премія у розмірі 5000 дол. США. Мета конкурсу — допомога молодим математикам, що займаються науковою роботою у себе на Батьківщині та стимулювання інтересу молоді до фундаментальних та прикладних наукових досліджень. У конкурсі можуть брати участь громадяни України віком до 35 років на момент терміну подачі заявки. Конкурсант повинен мати науковий ступінь кандидата або доктора фізико-математичних наук.

Учасники конкурсу подають

* Коротку анотацію роботи (обсягом до 3 сторінок українською мовою), що подається на конкурс
* Автобіографію (CV), що включає список усіх наукових публікацій
* Перелік основних робіт (не більше трьох), результати яких висуваються на конкурс та файли цих робіт
* Перелік основних конференцій, на яких результати доповідалися, характер цих доповідей (пленарний, секційний чи ін.)
* Список можливих рецензентів (до трьох)

Заявку та відповідні матеріали конкурсант надсилає на електронну адресу Ученого секретаря комітету конкурсу: nekrash@math.tamu.edu. При подачі заявки бажано надавати документи у форматі Adobe PDF чи PS.

Комітет конкурсу відправляє проект на рецензію рецензентам із списку, запропонованого кандидатом, та додатковим рецензентам за власним бажанням. На основі отриманих відзивів комітет відбирає три найкращі заявки, за якими проводиться голосування і ухвалюється рішення більшістю голосів.

Термін подачі заявок на 2008 рік — до 15 лютого 2008 року. Результати конкурсу планується оголосити в кінці травня 2008 року.

Інформацію про конкурс буде розміщено на веб-сторінках Українського та Київського математичних товариств, Наукового товариства ім. Шевченка в Америці та фундації "Україна-США". Повідомлення про конкурс буде надруковане в Українському математичному журналі та інших наукових виданнях України.

Докладніше про конкурс тут

  • 85
 (голосов: 2)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Новости по теме

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.