Совет молодых ученых ХНУ » Конкурсы » Термін подання робіт на конкурс «Новітній інтелект України» продовжено до 15 січня 2008 року

Термін подання робіт на конкурс «Новітній інтелект України» продовжено до 15 січня 2008 року

Автор: Baudolino, дата публикации: 27 декабря 2007. Просмотров: 747, комментариев: 0
Оргкомітет Другого всеукраїнського конкурсу «Новітній інтелект України» повідомляє про продовження терміну подання конкурсних робіт. На прохання учасників конкурсу, термін продовжено до 15 січня 2008 року.

Нагадаємо, Другий всеукраїнський конкурс «Новітній інтелект України» було оголошено 15 червня 2007 року. До участі в конкурсі запрошуються молоді дослідники, підприємливі та соціально активні люди, небайдужі до майбутнього України.

Конкурс складається з чотирьох конкурсних номінацій:

Конкурс наукових досліджень з економічної та гуманітарної тематики (на задані організаторами теми).
Конкурс дипломних робіт з економічної та гуманітарної тематики (на задані організаторами теми).
Конкурс бізнес-ідей.
Конкурс соціальних проектів.
Також цього року на учасників очікують спеціальні пропозиції від організаторів конкурсу. Це перелік індивідуальних інтелектуальних завдань, які пропонують для учасників конкурсу наші партнери. Перелік буде постійно поповнюватися в результаті збільшення кількості партнерів конкурсу та висловлених ними пропозицій до його учасників.

Умови конкурсу

  • 85
 (голосов: 1)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Новости по теме

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.