Совет молодых ученых ХНУ » Конкурсы » Конкурс студентських наукових робіт на здобуття премій імені Ковальських у галузі українознавства

Конкурс студентських наукових робіт на здобуття премій імені Ковальських у галузі українознавства

Автор: Baudolino, дата публикации: 3 января 2008. Просмотров: 688, комментариев: 0
Східний інститут українознавства ім. Ковальських (Харків) проводить щорічний конкурс студентських робіт у галузі українознавства. На конкурс приймаються індивідуальні та колективні роботи в галузі української історії, філології, етнології, культурології.

Приорітет надається роботам присвяченим україно – російським взаєминам, східним регіонам України, українській діаспорі в Росії, а також дослідження з інтелектуальної історії, урбаністики, регіоналістики, компаративістики.
На конкурс не приймаються роботи, нагороджені іншими преміями чи відзнаками, або представлені до участі в інших конкурсах.

Роботи подаються в двох примірниках українською мовою надруковані на машинці (формат А4, через 2 інтервали) або набрані на комп’ютері (поля 2\2\2\2, 12 кегль, подвійний інтервал. Резюме до 1 сторінки.

Роботи подаються під девізом. Імена автора, наукового керівника, відомості про адресу та установу, де виконувалась робота, на титульному аркуші не вказуються.

У запечатоному конверті подаються наступні відомості: призвище, адреса, біографчні дані автора, наукового керівника роботи, до них додаються рекомендація вченого, що є фахівцем з відповідної проблематики. Усі документи мають бути підписані й завірені за місцем навчання.

Термін представлення робіт на конкурс – до 15 лютого кожного року.

Переможцям будуть вручені почесні відзнаки та грошова винагорода.

Адреса конкурсної комісії 61077 м. Харків, майдан Свободи, 4, Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна, кафедра українознавства (з поміткою: Конкурс), Н. С. Серьогіна.

e-mail: siu@univer.kharkov.ua

  • 85
 (голосов: 1)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Новости по теме

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.