Совет молодых ученых ХНУ » Конференции » Запрошення на Всеукраїнську науково-практичну конференцію молодих науковців "Фінансові послуги та розвиток суб’єктів господарювання в Україні" (Харків

Запрошення на Всеукраїнську науково-практичну конференцію молодих науковців "Фінансові послуги та розвиток суб’єктів господарювання в Україні" (Харків

Автор: Baudolino, дата публикации: 21 января 2008. Просмотров: 833, комментариев: 0
7 лютого 2008 року на базі Харківського інституту фінансів Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція молодих науковців, магістрів і студентів старших курсів "Фінансові послуги та розвиток суб’єктів господарювання в Україні". Конференція проводиться за участю Міністерства фінансів України, Науково-дослідного фінансового інституту, Харківського інституту фінансів УДУФМТ, Харківського союзу страховиків, Управління Національного банку України в Харківській області, Головного фінансового управління Харківської обласної державної адміністрації.

Мета конференції - обговорення наукових і практичних проблем сучасної фінансової системи України, розробка пропозицій щодо реформування страхових та банківських послуг, а також розвитку економіки підприємств. Крім пленарного засідання працюватимуть такі секції:
- Банківські послуги;
- Страхові послуги;
- Економіка та фінансова діяльність підприємств.

За результатами обговорення на конференції будуть розроблені і прийняті рекомендації щодо удосконалення фінансової системи, реформування страхових і банківських послуг в умовах входження України в світовий економічний простір.

Робочі мови конференції - українська, російська, англійська.

Кінцевий термін зголошення - 1 лютого 2008 р.

За всіма питаннями щодо конференції звертайтеся до Ржевської Наталії Михайлівни, 8 (057) 7312687, naуchnijotdel@mail.ru.


Джерело: Громадська Інтернет-розсилка для молоді м. Харкова діє в рамках програми Громадського інформаційно-аналітичного Центру для молоді "Єдиний інформаційний громадський простір для молоді м. Харкова"
Більш докладно - http://xstudents.org.ua/index-ua-lists.html

  • 85
 (голосов: 1)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Новости по теме

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.