Совет молодых ученых ХНУ » Гранты » Гранти Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених

Гранти Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених

Автор: Baudolino, дата публикации: 25 марта 2008. Просмотров: 1168, комментариев: 0
4 березня 2008 р. оголошено щорічний конкурс на одержання грантів Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених.

Грошовий розмір гранту складає: для докторів наук – 30 тис. грн.; для докторантів – 25 тис. грн.; для кандидатів наук – 20 тис. грн.

Гранти можуть бути надані на проведення як нових наукових досліджень, так і тих, що є продовженням попередніх досліджень (у тому числі тих, на проведення яких гранти вже надавались).

Подані на конкурс роботи розглядаються Державним фондом фундаментальних до сліджень (ДФФД) у встановленому порядку.

З метою стимулювання молодих учених до творчої праці пропонуємо активізувати їхню участь у конкурсі.

Оголошення про конкурс, умови конкурсу та порядок подання матеріалів для участі в ньому розміщено на сайті ДФФД: http://www.dffd.gov.ua

Державний фонд фундаментальних досліджень (далі - Фонд) відповідно до Указу Президента України “Про додаткові заходи щодо підтримки молодих учених” від 9 квітня 2002 року № 315/2002 та Положення про порядок надання грантів Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених, затвердженого Указом Президента України від 24 грудня 2002 року № 1210/2002, оголошує проведення у 2008 році конкурсу наукових проектів молодих учених на здобуття зазначених грантів.

Умови конкурсу та комп’ютерна програма заповнення запиту на участь у конкурсі розміщені на сайті Фонду (www.dffd.gov.ua). Вони можуть бути скопійовані також у Фонді на дискету (3,5 дюйма) або CD диск (м. Київ, бульв. Т. Шевченка, 16, к. 403, телефон для довідок: (044) 246-39-27).

Умови конкурсу та програма : Conkurs27.zip

  • 0
 (голосов: 0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Новости по теме

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.