Совет молодых ученых ХНУ » Стипендии » Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених

Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених

Автор: Baudolino, дата публикации: 18 апреля 2008. Просмотров: 965, комментариев: 1
Відповідно до постанови Верховної Ради України від 16 березня 2007 року № 774 “Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених” з 2008 року засновано 30 іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених, у тому числі:
10 стипендій для докторів наук (віком до 35 років) та молодих учених, які успішно
пройшли захист докторської дисертації, у розмірі 2 тис. гривень щомісяця кожна;
20 стипендій для докторантів та здобувачів наукового ступеня доктора наук віком до 35 років, матеріали докторської дисертації яких прийняті до розгляду спеціалізо-ваною вченою радою для захисту докторських дисертацій, у розмірі 1 тис. гривень щомісяця кожна.
Зазначені стипендії призначаються щороку терміном на один рік найталановиті-
шим молодим ученим, які проводять фундаментальні наукові дослідження та збагатили науку визначними здобутками.
Вік претендентів на отримання стипендії станом на 1 червня року проведення конкурсного відбору не повинен перевищувати 35 років.
Стипендії призначаються на конкурсних засадах, їх виплата здійснюється за раху-нок коштів, передбачених кошторисом Верховної Ради України. Стипендії можуть призначатися повторно.
Висунення претендентів на отримання стипендії здійснюють вчені (наукові, науково-технічні, технічні) ради (далі - ради) наукових установ, вищих навчальних закладів за письмовими рекомендаціями не менш як двох докторів наук, особисто обізнаних з науковими досягненнями та здібностями кандидата на зазначену стипендію. Рішення про висунення кандидатур на отримання стипендії приймається на засіданні ради наукової установи,вищого навчального закладу таєм-ним голосуванням за умови, що за нього проголосувало не менше 2/3 присутніх членів ради. На підставі рішення ради наукові установи, вищі навчальні заклади готують клопотання про висунення претендентів на отримання стипендії, в
якому зазначаються їх основні наукові здобутки, науковий рівень, значимість і визнання в Україні та за її межами результатів проведених ними досліджень.
Клопотання готується на бланку наукової установи, вищого навчального закладу, підписується її керівником (директором, ректором) і скріплюється печаткою. До клопотання обов'язково додаються такі матеріали:
витяг з протоколу ради наукової установи, вищого навчального закладу про висунення претендентів на отримання стипендії, підписаний керівником наукової
установи, вищого навчального закладу та вченим секретарем і скріплений печаткою (у витягу з протоколу обов’язково зазначаються склад ради та дата її створення);
копія протоколу таємного голосування ради з підписами членів лічильної комісії , яка засвідчується підписом вченого секретаря наукової установи, вищого навчального закладу;
копія реєстраційної картки науково-дослідної роботи, у виконанні якої бере участь претендент на отримання стипендії;
коротка анотація роботи (обсягом до 2-х сторінок), яку виконує претендент на отримання стипендії;
особовий листок по обліку кадрів претендента на отримання стипендії;
список наукових публікацій претендента на отримання стипендії, засвідчений вченим секретарем наукової установи, вищого навчального закладу;
копії авторських свідоцтв, патентів, засвідчені секретарем наукової установи, вищого навчального закладу;
копія диплома доктора або кандидата наук.
Претенденти на отримання стипендії, які успішно пройшли захист докторської дисертації, до вищезазначених матеріалів додають витяг з протоколу засідання спеціалізованої вченої ради по захисту докторських дисертацій, додають також витяг з протоколу засідання спеціалізованої вченої ради по захисту докторських дисертацій про прийняття до розгляду його дисертації на здобуття вченого ступеня доктора наук.
Просимо до 25 травня 2008 року подати до Міністерства освіти і науки України вищезазначені матеріали претендентів на здобуття стипендії Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених.

  • 0
 (голосов: 0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Новости по теме

#1 (15 августа 2008 00:19) Написал: Polyakova


Группа: Модератор
Регистрация: 28.09.2007
ICQ: 270390538
ну вот.. опять раздача слонов, под которую я уже не попадаю))
Публикаций: 9 | Комментариев: 28
   
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.