Совет молодых ученых ХНУ » Новости » В Національному технічному університеті "ХПІ" відбудеться круглий стіл, присвячений системам освіти ЄС і України

В Національному технічному університеті "ХПІ" відбудеться круглий стіл, присвячений системам освіти ЄС і України

Автор: Baudolino, дата публикации: 22 мая 2008. Просмотров: 816, комментариев: 0
23 травня в Національному технічному університеті "ХПІ" відбудеться круглий стіл на тему: "Система освіти в Європейському Союзі і Україні: порівняльний аналіз. Досвід тестування". До участі в заході планується запросити фахівців з проведення тестування, науковців, представників громадських організацій, а також студентську молодь.

В заході візьме участь начальник Головного управління зовнішньоекономічних зв’язків та європейської інтеграції облдержадміністрації Віктор Коваленко і заступник начальника Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Рищенко.
Інформація до завантаження:

План проведення круглого столу "Система освіти в Європейському Союзі і Україні: порівняльний аналіз. Досвід тестування" (.doc 138 Kb)

  • 0
 (голосов: 0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Новости по теме

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.