Совет молодых ученых ХНУ » Гранты » Фонд «Династія» пропонує гранти для фізиків

Фонд «Династія» пропонує гранти для фізиків

Автор: Baudolino, дата публикации: 28 сентября 2008. Просмотров: 879, комментариев: 1
До участі в Програмі фінансування конкурсних позицій для роботи в російських аукових становах молодих учених, які мають науковий ступінь кандидата або доктора наук у сфері теоретичної ізики, запрошуються молоді дослідники – громадяни РФ і країн СНД віком до 35 років (кандидати наук) бо 45 років (доктори наук).

Щомісячний розмір гранту для молодих кандидатів складе 15 тисяч російських рублів (всього гранти отримають 12 учених). Для докторів – 20 тисяч (передбачено 6 грантів). Грант присуджується на один рік, а пізніше може бути продовжений ще на два роки. Заявку для участі в конкурсі можна подавати за інтерактивною формою на сайті фонду «Династія» www.dynastyfdn.com або по електронній пошті за адресою scientist2008@dynastyfdn.ru , а також (обов’язково) у друкованій формі в трьох екземплярах на адресу Фонду: 127006, Росія, Москва, 1 Тверская-Ямская, 2, стр. 1, офіс 321. Обидва варіанти заявки мають бути відправлені до 28 жовтня цього року.

Джерело: www.dynastyfdn.com

Бюлетень освітніх програм "Європейська Освіта"

  • 0
 (голосов: 0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Новости по теме

#1 (28 сентября 2008 17:14) Написал: Fullerene


Группа: Администратор
Регистрация: 22.09.2007
ICQ: --
Интересно, что за такие копеечные гранты можно наисследовать в современной физике... Оно, конечно, лучше, чем ничего, но не более того.
Публикаций: 391 | Комментариев: 198
   
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.