Совет молодых ученых ХНУ » Издания » Журнал „Економічний часопис-ХХI” №5-6’2009 он-лайн

Журнал „Економічний часопис-ХХI” №5-6’2009 он-лайн

Автор: Baudolino, дата публикации: 2 сентября 2009. Просмотров: 2040, комментариев: 0

Запрошуємо Вас переглянути в режимі он-лайн науково-аналітичний журнал „Економічний часопис-ХХI” №5-6’2009 (http://soskin.info/ea/2009/5-6/zmist.html), який видає Інститут трансформації суспільства (ІТС).

Головні рубрики номера: „Державотворення”, „Фінансово-економічна криза”, „Україна та НАТО”, „Місцеве самоврядування”.

У рубриці „Державотворення” вміщені статті Левка Лук’яненка "Україна на переломі" та Олега Соскіна „Портрет майбутнього Президента євроатлантичної України”.

У рубриці „Фінансово-економічна криза” представлено статті Ірини Акімової «Криза та бізнес: як подолати ризики?»; Віктора Андрійчука «Можливість використання існуючих теоретико-концептуальних підходів й інструментарію для подолання фінансово-економічної кризи» та Еріка Наймана «Фінансово-економічна криза в Україні: сучасні загрози та можливості їх подолання».

У рубриці „Україна та НАТО” надрукована аналітична інформація про створення Хмельницького центру євроатлантичної інтеграції, який діятиме за моделлю,
розробленою ІТС, та матеріали інтерактивного семінару: „Роль військових у формуванні євроатлантичної політики України”, проведеного Інститутом трансформації суспільства у Чернігові 1 квітня 2009 року. Рубрика „Україна та НАТО” також містить статті координатора Вінницького центру євроатлантичної інтеграції Олександра Неприцького «Україна нейтральна – Україна нереальна»; професора Володимира Вагапова „Європейська безпекова політика ЄС, стратегічне співробітництво з НАТО та українська перспектива”; виконавчого директора Миколаївського обласного комітету «Правозахисник
– І» Аїди Болівар «Старі виборчі міфи про НАТО».

У рубриці „Місцеве самоврядування” опубліковано оглядову інформацію про візит українських міських голів до Австрії, який відбувся з 27 квітня по 1 травня 2009 року в рамках проекту „Австрійська модель місцевого самоврядування та можливості її застосування в Україні”, що впроваджує Інститут трансформації суспільства спільно з Австрійською асоціацією міст. Рубрика „Місцеве самоврядування” також містить огляди круглих столів на тему: «Реформування системи місцевого самоврядування та виборчого законодавства України відповідно до вимог європейської інтеграції» за участю міських і селищних голів Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської, Одеської областей та АР Крим, які організував і провів ІТС.

Читайте та передплачуйте науково-аналітичний журнал „Економічний часопис-ХХІ”!


Передплату можна оформити в ДП „Преса” (передплатний індекс 96437), а також через редакцію журналу з будь-якого місяця року!


  • 0
 (голосов: 0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Новости по теме

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.