Совет молодых ученых ХНУ » Издания » Посібник для журналістів-практиків "Гендерний погляд"

Посібник для журналістів-практиків "Гендерний погляд"

Автор: Baudolino, дата публикации: 10 октября 2009. Просмотров: 883, комментариев: 0

Цей посібник буде корисним як для студентів, що тільки-но почали вивчати журналістику, так і для досвідчених журналістів-практиків, передусім друкованих видань та Інтернет-ЗМІ. Не менш цікавим він буде також для керівників українських засобів масової інформації.

Так уже «історично склалося», що в пострадянському суспільстві медіа відіграють чи не найголовнішу роль у формуванні новітньої, демократичної форми мислення. Але ж часто на вітчизняному прикладі ми бачимо, що все виявляється навпаки: наші засоби масової інформації гальмують загальнонаціональний розвиток, утверджуючи старі та створюючи нові суспільні стереотипи.

На жаль, ми сьогодні мало замислюємося над тим, наскільки кожне наше слово має великий позитивний або негативний енергетичний вплив на свідомість кожного українця.

Гендерний погляд — це не «заморська» забавка чи новомодне віяння. Це невід’ємна складова демократичної країни. І саме від нас, журналістів, залежить, наскільки швидко наша держава подолає шлях від залишків тоталітарного минулого до утвердження справжніх європейських цінностей.

Цим виданням Гендерний інформаційно-аналітичний центр «КРОНА» започатковує серію посібників для всіх учасників українського медіа-ринку. Сподіваємося, що Ви не тільки прочитаєте нашу книжку, але й надалі візьмете активну участь у створенні нових корисних інформаційних матеріалів.

У посібнику на конкретних прикладах розглянуто весь спектр типових журналістських помилок, пов’язаних із гендерними аспектами й вельми поширених у практиці вітчизняних мас-медіа.

Цей посібник буде корисним як для студентів, що тільки-но почали вивчати журналістику, так і для досвідчених журналістів-практиків, передусім із друкованих видань та інтернет-ЗМІ. Не менш цікавим він буде також для керівників українських засобів масової інформації.

Автор видання – відомий професійний журналіст, медіа експерт – Микола Сухомлин.

Увага! Отримати видання можна безкоштовно.

– Електронну версію (*.pdf) – по e-mail або іншим шляхом (файлообмінники тощо);
– Друковану – в офісі Гендерного інформаційно-аналітичного центру «КРОНА», м. Харків, вул. Артема, 4, офіс 28.

Свої замовлення або пропозиції прохання надсилати на
press.krona@gmail.com.

Додаткова інформація:

Людмила Гуслякова
krona@rider.com.ua
+38 (057) 76-425-76
+38 (057) 764-25-75
+38 (057) 714-35-94Джерело :
Гендерний інформаційно-аналітичний центр "КРОНА"

Автор : Людмила Гуслякова

 

Портал "Громадський простір" (http://www.civicua.org)


  • 0
 (голосов: 0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Новости по теме

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.