Совет молодых ученых ХНУ » Семинары » Тренінг для регіональних журналістів із застосування Інструменту ENPI

Тренінг для регіональних журналістів із застосування Інструменту ENPI

Автор: Baudolino, дата публикации: 26 октября 2009. Просмотров: 642, комментариев: 0

Фундація ПАУСІ запрошує журналістів регіональних ЗМІ взяти участь у тренінгу із застосування Інструменту Європейського сусідства та партнерства (ENPI), що відбудеться 31 жовтня в Києві.

За різними компонентами Інструменту Європейської політики Сусідства і партнерства (ENPI) у період 2008-2013 років Україна може використати до 1,5 мільярда євро прямої допомоги ЄС. Частина міністерств та ЦОВВ вже починає працювати за програмами, але загальна поінформованість як суспільства так і органів влади про можливості та процедури, залишається досить обмеженою.

Тренінг проходить в рамках проекту „Навчання та інструктаж з питань Інструменту Європейського сусідства та партнерства в Україні”, який Фундація українсько-польської співпраці ПАУСІ виконує за підтримки Європейського Союзу.

Під час тренінгу учасників буде ознайомлено з розвитком договірних відносин між Україною та ЄС, еволюцією допомоги ЄС Україні, засадами діяльності ENPI в Україні, та можливостями фінансування програм та проектів, які надає Україні Європейська комісія через Інструмент.
Участь у тренінгу безкоштовна. Фундація ПАУСІ компенсує витрати на дорогу та забезпечить харчуванням учасників заходу.

Кількість учасників обмежена, тому просимо надіслати лист-зголошення на участь у тренінгу за ел.адресою
pauci.popsuy@gmail.com якнайраніше, але до 27 жовтня 2009 р. Зареєстрованих учасників буде додатково поінформовано про місце і час проведення заходу.

Протягом 2009 року Фундація ПАУСІ також проведе 12 тренінгів з питань ENPI для державних службовців, що надасть можливість розширити розуміння та покращити використання можливостей цього інструменту Європейського Союзу українськими державними установами.

Джерело :
Фундація українсько-польської співпраці ПАУСІ

Автор : Ольга Галицька, Анастасія Попсуй

Додатки : Запрошення на тренінг ( 31.doc, 170 Kb )    

Портал "Громадський простір" (http://www.civicua.org)


  • 0
 (голосов: 0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Новости по теме

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.