Совет молодых ученых ХНУ » Издания » Нова динаміка вищої освіти і досліджень для соціальних змін та розвитку: Болонський процес 2020

Нова динаміка вищої освіти і досліджень для соціальних змін та розвитку: Болонський процес 2020

Автор: Baudolino, дата публикации: 26 октября 2009. Просмотров: 2235, комментариев: 0

Фонд “Європа ХХІ” спільно з Міністерством освіти і науки видали книгу “Нова динаміка вищої освіти і досліджень для соціальних змін та розвитку: Болонський процес 2020” за редакцією Міністра освіти і науки України Івана Олександровича Вакарчука.

“Болонський процес або Болонська реформа (Bologna process) - це міжурядова європейська реформа, що має на меті створення Європейського простору вищої освіти до 2010 року. Фундаментальними засадами цього простору є, взаємовизнання освітніх ступенів і кваліфікацій, прозорість (зрозумілість дипломів і ступенів через створення спільної три ступеневої структури освіти) і європейська співпраця у сфері гарантії якості освіти”.

Запропонована увазі читача книга – є збірником документів, які репрезентують цьогорічні європейські стратегії у сфері вищої освіти, що обговорювалися і визначалися на конференції Європейських міністрів (Льовен і Лувен-ла-Ньов, 28-29 квітня 2009р); на Всесвітній конференції з вищої освіти — 2009: “Нова динаміка вищої освіти та досліджень для соціальних змін та розвитку” (5-8 липня 200). В збірнику документів також представлена Стратегія університетської освіти в Україні.

До роботи над книгою долучилися Т.В.Фініков, Я.Я. Болюбаш, І.І.Бабин та Г.О. Усатенко.

Це видання – знаменує собою серію матеріалів, які інформуватимуть про стратегію розвитку освіти в Україні в контексті реалізації стратегій забезпечення сталого розвитку, інтеграція системи вищої освіти України в Європейський простір вищої освіти (ЄПВО); і декларує засади державно-громадського управління освітою у співпраці Міністерства освіти і науки України та громадської організації Фонд Європа ХХІ. Сприяння надає Фонд Чарльза С. Мотта, для роботи якого, серед пріоритетів, - є підтримка громадської участі, спрямованої на соціальну згуртованість та гармонію.


Джерело :
Фонд “Європа ХХІ”

Портал "Громадський простір" (http://www.civicua.org)


  • 0
 (голосов: 0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Новости по теме

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.