Совет молодых ученых ХНУ » Новости » Студентам вишів «урізають» стипендії. Пшонку попросили втрутитися

Студентам вишів «урізають» стипендії. Пшонку попросили втрутитися

Автор: Baudolino, дата публикации: 1 марта 2011. Просмотров: 776, комментариев: 0

Заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко звернувся до Генерального прокурора з проханням розібратися в ситуації, що склалася з виплатами стипендій у багатьох вищих навчальних закладах в різних регіонах України.

Про це ZAXID.NET повідомили в прес-службі Миколи Томенка.

Заступник голови ВРУ повідомив, що до нього звернулися студенти вищих навчальних закладів з інформацією про те, що адміністрації деяких вишів відмовляються виплачувати стипендію всім студентам, які успішно здали сесію або виплачують меншу, ніж передбачено стипендію. Як випливає зі студентського звернення, аргументи керівників вишів і у першому, і у другому випадках зводяться до того, що Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України не забезпечило достатніми коштами виші на виплату індексації стипендій і виші змушені зменшувати розмір стипендії та встановлювати «граничні обмеження» на кількість стипендіатів в розмірі 70% від студентів-бюджетників.

Серед таких вищих навчальних закладів М.Томенко назвав Київський національний університет технології та дизайну, де підвищену стипендію виплачують в розмірі 590 грн. замість 700 грн, Львівську національну академію мистецтв, де академічну стипендію виплачують в розмірі 480-500 грн, Вінницький національний технічний університет та Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту, в яких за лютий видали студентам по 530 грн, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, де за лютий студентам виплатили 530 грн. та багато інших навчальних закладів.

Джерело :
zaxid.net


Портал "Громадський простір" (http://www.civicua.org)


  • 0
 (голосов: 0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Новости по теме

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.