Совет молодых ученых ХНУ » Конкурсы » Міжнародний конкурс для молодих соціологів «Кращий молодий соціолог року-2012»

Міжнародний конкурс для молодих соціологів «Кращий молодий соціолог року-2012»

Автор: Alkov, дата публикации: 5 апреля 2012. Просмотров: 818, комментариев: 0
Мета конкурсу - заохочення молодих соціологів до підвищення професійної майстерності та нагородження за результатами конкурсу кращих молодих соціологів за високий професіоналізм, честь та гідність у фаховій та громадській діяльності.

Учасниками конкурсу можуть бути молоді люди з європейських постсоціалістичних та пострадянських країн, які отримали диплом магістра (спеціаліста) з соціології або близьких дисциплін не раніше 2002 року і не пізніше 1 вересня 2012 року.

Лауреати 1-го раунду конкурсу будуть запрошені взяти участь у YI Міжнародних соціологічних читаннях (конференції) пам'яті Наталії Паніної «Постсоціалістичні суспільства: різноманіття соціальних змін» (Київ, 10 грудня 2012 року) і отримують дипломи лауреатів.

Для участі в конкурсі кандидати мають надіслати до 15 вересня 2012 року на адресу оргкомітету конкурсу (panina.fund@gmail.com) електронні листи. Докладніше див. тут

  • 0
 (голосов: 0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Новости по теме

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.