Совет молодых ученых ХНУ » Конкурсы » Конкурс інноваційних бізнес-проектів серед студентів вищих навчальних закладів та молодих науковців

Конкурс інноваційних бізнес-проектів серед студентів вищих навчальних закладів та молодих науковців

Автор: Alkov, дата публикации: 30 мая 2012. Просмотров: 1194, комментариев: 0
Всеукраїнська громадська організація «Асоціація інноваторів України» з 20 травня по 30 вересня 2012 року спільно з Національним технічним університетом України «КПІ» та Науковим парком «Київська політехніка» організовує конкурс інноваційних бізнес-проектів серед студентів вищих навчальних закладів та молодих науковців України (далі - Конкурс).
Основною метою проведення Конкурсу є виявлення та відзначення найбільш талановитої молоді, яка зможе запропонувати інноваційні бізнес - проекти, що можуть бути практично реалізовані вже в найближчій перспективі враховуючи їх економічність та затребуваність.
В рамках реалізації Конкурсу студенти вищих навчальних закладів, молоді науковці зможуть запропонувати свої інноваційні бізнес-проекти, що будуть представлені на Фестивалі інноваційних соціальних та бізнес-проектів, який планується провести в м. Києві 18 жовтня 2012 року на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут».
Детальна інформація про умови участі в Конкурсі та форма заявки знаходиться на

  • 0
 (голосов: 0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Новости по теме

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.