Совет молодых ученых ХНУ » Конкурсы » Конкурс Стипендіальної програми «Завтра.UA»

Конкурс Стипендіальної програми «Завтра.UA»

Автор: L.Yu.Polyakova, дата публикации: 18 октября 2012. Просмотров: 579, комментариев: 0
Всеукраїнська благодійна організація «Фонд Віктора Пінчука — соціальна ініціатива» в рамках реалізації Стипендіальної програми «Завтра.UA» проводить відкритий конкурс для пошуку найбільш обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних вищих навчальних закладів України.

У конкурсі можуть брати участь студенти 3—6 курсів денної форми навчання.

Прийом заявок та документів для участі у конкурсі триває до 25 жовтня 2012 року.

Документи подаються до Профкому студентів Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна (майдан Свободи, 4, ауд. 2-53, 2-52).

Заявка (PDF, 252 Kb) на участь у конкурсі

Умови (PDF, 308 Kb) проведення конкурсу

Вимоги (PDF, 160 Kb) до конкурсних робіт

Перелік наукових напрямів (PDF, 144 Kb), за якими подаються студентські роботи на конкурс

Також можна пройти on-line реєстрацію на сайті програми.

Довідково. Стипендіальна програма «Завтра.UA» започаткована Фондом Віктора Пінчука. Головна її мета — сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. Програма спрямована на те, щоб талановита молодь знайшла гідне свого інтелектуального та професійного рівня місце у різних сферах науки, економіки та суспільного життя країни і стала рушійною силою прогресивних змін в Україні.

Стипендіати програми «Завтра.UA» відбираються щорічно на основі відкритого загальнонаціонального конкурсу. Переможці отримують стипендію у розмірі 942 гривні протягом наступного навчального року та залучаються до участі у спільних соціальних проектах із фінансовою та організаційною підтримкою Фонду. Фонд надає різносторонню підтримку індивідуальних ініціатив стипендіатів, що мають творчий, науково-дослідницький та соціально-економічний характер.

Також стипендіати відвідують щорічний Молодіжний форум «Завтра.UA», що проходить у Києві, беруть участь в Ялтинських щорічних зустрічах YES, публічних лекціях Фонду Віктора Пінчука, долучаються до проектів Фонду та PinchukArtCentre, завдяки чому мають змогу особисто зустрітися та поспілкуватися з інноваторами, провідними представниками політики, бізнесу та культури.

З моменту створення програми стипендіати мали змогу зустрітися з такими видатними особистостями, як 42-й президент США Білл Клінтон, президент Ізраїлю Шимон Перес, прем’єр-міністр Великобританії (1997—2007) Тоні Блер, Прем’єр-міністр Великобританії (2007—2010) Гордон Браун, 65-й Державний Секретар США Колін Пауелл, директор-розпорядник Міжнародного Валютного Фонду (2007—2011) Домінік Стросс-Кан, сьомий Генеральний секретар ООН (1997—2006) Кофі Аннан, лауреат Нобелівської премії миру 2006 року Мухаммед Юнус, засновник і голова Virgin Group Річард Бренсон та інші.


  • 0
 (голосов: 0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Новости по теме

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.