Совет молодых ученых ХНУ » Мероприятия » 19-20 жовтня у Харкові відбудеться Міжнародна наукова конференція «Високі технології в наукових дослідженнях університетів»

19-20 жовтня у Харкові відбудеться Міжнародна наукова конференція «Високі технології в наукових дослідженнях університетів»

Автор: Baudolino, дата публикации: 19 октября 2012. Просмотров: 1603, комментариев: 0

    19 жовтня о 10:00 у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» (вул. Фрунзе, 21, головний (ректорський) корпус, 1-й поверх) розпочнеться Міжнародна наукова конференція «Високі технології в наукових дослідженнях університетів: нанотехнології та наноматеріали, інформаційні технології, енергоефективність, технології високих напруг».

    В роботі конференції візьме участь перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма, представники Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України, ректори та проректори 96 вищих навчальних закладів України, відомі науковці з різних країн світу, представники відомств, міністерств, промислових підприємств, бізнесу.

    Основними завданнями конференції є налагодження зв’язків між університетами України та світу, обмін результатами наукових досліджень у галузі новітніх технологій, окреслення напрямків розвитку сучасної університетської науки й освіти, а також перспективи використання високих технологій на основі наноматеріалів, високотехнологічного екологічного обладнання з мінімальними енерговитратами, cтворення сприятливого інвестиційного клімату для подальшого зближення освіти, науки та бізнесу, сталого розвитку економіки України.

    Реєстрація представників ЗМІ розпочнеться 19 жовтняо 9.00.

 

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/14887/


  • 0
 (голосов: 0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Новости по теме

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.