Совет молодых ученых ХНУ » Семинары » Семінар-діалог “Загоєння минулого” на сході України

Семінар-діалог “Загоєння минулого” на сході України

Автор: Baudolino, дата публикации: 19 октября 2012. Просмотров: 1621, комментариев: 0

Команда проекту “Україна активна: загоєння минулого” радо запрошує вас взяти участь у семінарі-діалозі “Загоєння минулого”, який відбудеться 15-18 листопада 2012 р. під Харковом (місце уточнюється).


Ми хочемо провести кілька днів у безпечному просторі, запросивши минуле повернутися через наші спогади, думки, розуміння, особисті історії та випадки життя. Будьмо готові як сумувати, так і радіти, світитися життям та сміливо дивитися у майбутнє, готові бути чесними і щирими з собою та іншими, аби наше минуле, тепер чи колись пізніше, могло з миром відпустити кожного з нас для радості та любови. Ми не змінимо минулого, проте матимемо можливість разом побачити майбутнє.

 

До участі у семінарі-діалозі запрошуються представники представники громадських рухів та організацій, ентузіасти та активні громадяни, які зацікавлені у пізнанні свого ставлення до минувшини.

 

Модератори: Олена Кашкарьова, Анжела Старовойтова, Олег Овчаренко.

 

Щоб взяти участь у діалозі, просимо до 23 жовтня заповнити анкету учасника.

 

Про результати відбору ми повідомимо особисто кожному потенційному учаснику до 1 листопада.

 

До подання заявок на участь у семінарі-діалозі запрошуються громадяни України, які досягли 18 років. Обов’язковою умовою є повноцінна участь протягом усіх чотирьох днів у зустрічах діалогу, а також дотримання прийнятих усіма учасниками правил.

 

Будь ласка, зауважте, ми покриваємо витрати на проживання та харчування протягом семінару. Витрати на проїзд до місця проведення семінару просимо покрити власним коштом. У разі потреби фінансової допомоги, пов’язаної з оплатою дороги, будь ласка, мотивуйте це у анкеті учасника.

 

В основі діалогу лежать принципи:
- поваги до права кожної людини на власне бачення світу;
- пошук порозуміння без пошуку винних: ЩО правильно, а не ХТО правий;
- пізнання минулого через життєві історії інших людей;
- розуміння, що побудова майбутнього заснована на засадах відповідальності за минуле.

 

Семінар-діалог є частиною проекту “Україна активна: загоєння минулого”, який впроваджується з 2010 р. командою однодумців Міжнародної громадської організації “Основи свободи” в межах програми “Церква в дії” (“Керк-ін-акціє”) міжцерковної організації ICCO (Нідерланди). Попередні діалоги відбулись у Криму та на Львівщині – для учасників команд “Основ свободи” з України, Росії, Білорусі, Молдови та Румунії. Здобутий успішний досвід ми хочемо перенести на більш широке коло громадськості з різних регіонів України.

 

Контакти команди організаторів:

Олекса Стасевич (Київ), тел.: +380 50 309 7997 та +380 67 622 7218
Тетяна Кальченко (Харків), тел.: +380 93 724 8248
E-Mail: ukrainian.action@gmail.com
www.ukrainian-action.org.ua

Джерело : www.iofc.org

Автор : Олекса Стасевич

Портал “Громадський простір” ( http://www.civicua.org )


  • 0
 (голосов: 0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Новости по теме

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.