Совет молодых ученых ХНУ » Мероприятия » Книжково-ілюстративна виставка «Цифри керують Всесвітом»

Книжково-ілюстративна виставка «Цифри керують Всесвітом»

Автор: L.Yu.Polyakova, дата публикации: 29 октября 2012. Просмотров: 627, комментариев: 0
25—31 жовтня 2012 року у Каразінському університеті буде експонуватися книжково-ілюстративна виставка «Цифри керують Всесвітом».

На виставці будуть представлені роботи сучасних видатних науковців з математики та фізики, у тому числі вчених університету, видання науковців XV—XVIII сторіч, рідкісні та цінні документи з фондів Центральної наукової бібліотеки університету: інкунабули (видання до 1501 року), стародруки (видання до 1825 року), а також перший підручник з математики російською мовою (1703 року) та інші.

Для відвідувачів виставки буде проводитись екскурсія бібліотекою, однією з найстаріших і найкрупніших книгозбірень України, а також знайомство з дослідними лабораторіями механіко-математичного і фізичного факультетів університету.

Метою організації виставки є популяризація математичної та фізичної шкіл Каразінського університету серед учнів старших класів загальноосвітніх шкіл м. Харкова і Харківської області.

Графік роботи виставки: понеділок-п’ятниця з 11:00 до 14:00, а також в інший час за попередньою домовленістю. 27 та 28 жовтня виставка працювати не буде.

Місце проведення: м. Харків, майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 8-ий поверх, Центральна наукова бібліотека

Телефон для довідок: +38 (057) 707-53-65

  • 0
 (голосов: 0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Новости по теме

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.