Совет молодых ученых ХНУ » Конкурсы » Триває прийом робіт на здобуття щорічних премій Президента України для молодих вчених

Триває прийом робіт на здобуття щорічних премій Президента України для молодих вчених

Автор: L.Yu.Polyakova, дата публикации: 17 января 2013. Просмотров: 1524, комментариев: 0
Указом Президента України від 12 червня 2000 року № 779 «Про Положення про щорічну премію Президента України для молодих вчених» започатковано щорічні премії Президента України для молодих вчених.

Щорічні премії Президента України присуджуються за видатні досягнення в галузі природничих, технічних та гуманітарних наук.

На здобуття премій подаються наукові праці, опубліковані у закінченій формі не менше ніж за рік до їх представлення. У конкурсі на здобуття премій можуть брати участь наукові, науково-педагогічні працівники, докторанти, аспіранти, інженерно-технічні працівники наукових установ, вищих навчальних закладів ІІІ—IV рівнів акредитації, що належать до сфери управління МОНмолодьспорту України, віком до 35 років.

До розгляду не приймаються наукові праці, за які їх авторів вже було удостоєно державних нагород.

Подання матеріалів: до 28 січня 2013 року.

Детальніше: http://www.univer.kharkov.ua/ua/general/univer_today/announce?news_id=2235 

  • 0
 (голосов: 0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Новости по теме

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.