DataLife Engine > Конкурсы > Конкурс інноваційних бізнес-проектів серед студентів вищих навчальних закладів та молодих науковців

Конкурс інноваційних бізнес-проектів серед студентів вищих навчальних закладів та молодих науковців


30 мая 2012. Разместил: Alkov
Всеукраїнська громадська організація «Асоціація інноваторів України» з 20 травня по 30 вересня 2012 року спільно з Національним технічним університетом України «КПІ» та Науковим парком «Київська політехніка» організовує конкурс інноваційних бізнес-проектів серед студентів вищих навчальних закладів та молодих науковців України (далі - Конкурс).
Основною метою проведення Конкурсу є виявлення та відзначення найбільш талановитої молоді, яка зможе запропонувати інноваційні бізнес - проекти, що можуть бути практично реалізовані вже в найближчій перспективі враховуючи їх економічність та затребуваність.
В рамках реалізації Конкурсу студенти вищих навчальних закладів, молоді науковці зможуть запропонувати свої інноваційні бізнес-проекти, що будуть представлені на Фестивалі інноваційних соціальних та бізнес-проектів, який планується провести в м. Києві 18 жовтня 2012 року на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут».
Детальна інформація про умови участі в Конкурсі та форма заявки знаходиться на