DataLife Engine > Стипендии > Харківський міський благодійний фонд Юрія Сапронова оголошує конкурс на здобуття іменних стипендій Фонду на 2012/13 навчальний рік

Харківський міський благодійний фонд Юрія Сапронова оголошує конкурс на здобуття іменних стипендій Фонду на 2012/13 навчальний рік


16 июня 2012. Разместил: Alkov
На відзнаку значної ролі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна в розвитку науки й освіти і з метою підтримки наукових досліджень обдарованих студентів і молодих учених Харківський міський благодійний фонд Юрія Сапронова встановлює щомісячні благодійні виплати для студентів і молодих вчених університету на 2012/2013 навчальний рік.

Студенти та молоді вчені Каразінського університету мають змогу отримати 16 іменних стипендій. Зокрема, встановлюються по три стипендії для студентів та по одній стипендії для молодих вчених у таких галузях: математика й інформатика; фізика та астрономія; науки про життя (біологія й екологія); хімія.

Стипендії призначаються Фондом за рекомендацією Вченої ради на термін з 1 вересня 2012 року по 31 серпня 2013 року і виплачуються щомісячно. Розміри стипендій визначаються Фондом.

Стипендії призначаються студентам 2—5 курсів за результатами навчання і наукових досліджень за роки навчання. Правом отримувати стипендії користуються студенти, що навчаються на «добре» і «відмінно», беруть активну участь у науковій роботі, мають опубліковані чи прийняті до друку наукові роботи, виступали з доповідями на Всеукраїнських та міжнародних наукових конференціях, здобули перемоги на студентських наукових олімпіадах та інших інтелектуальних змаганнях.

Стипендії молодим ученим призначаються аспірантам денної та заочної форм навчання і працівникам університету, які не досягли 30 років станом на 1 вересня 2012 року, активно займаються науковими дослідженнями, мають патенти, опубліковані наукові роботи в міжнародних наукових виданнях, виступали з доповідями на Всеукраїнських та міжнародних наукових конференціях.

Претендент на здобуття стипендії повинен до 10 вересня 2012 року звернутися із письмовою заявою на ім'я декана факультету або директора інституту з проханням підтримати висунення його кандидатури.

Положення про призначення стипендій (PDF, 114 KB)